GALSİAD ALUEXPO 2022 FUARINA KATILDI

İstanbul Fuar  Merkezi’nde önde gelen yerli Alüminyum üreticileri ve küresel tedarikçi firmalar ile birlikte Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş İnsanları Derneği, 7. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı ALUEXPO 2022’de tüm üyelerini bir kez daha temsil etmenin gururunu yaşadı.

Ziyaretçilerimiz Alüminyum üretim ve tedarik eden tüm üye firmalarımızla ile ilgili bilgileri standımızda aldı.

SANAYİ BAKANI STANDIMIZI ZİYARET ETTİ

Alüminyum sektörünü bir araya getiren ALUEXPO Fuarı'nın açılışında konuşan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, "Ülkemiz zaten emisyonu daha düşük olan bu ikincil üretim kabiliyetlerinde gayet yetkin konumda. Bu yönümüzü daha da geliştirerek alüminyum sektöründe Avrupa'nın üretim üssü olmak istiyoruz." dedi.

Daha sonra fuarı gezen Sayın Bakan, Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş İnsanları Derneğinin standını ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Celalettin Kırboz ile  sohbet etti.

SANAYİ BAKAN YARDIMCISI STANDIMIZI ZİYARET ETTİ

Fuarın son günü Sanayi Bakan yardımcısı Hasan Büyükdede ile birlikte heyet standımızı ziyaret etti.

ESKİ BAŞBAKAN ve GELECEK PARTİSİ BAŞKANI AHMET DAVUTOĞLU STANDIMIZI ZİYARET ETTİ

Fuarın son günü Eski Başbakan ve Gelecek Partisi Başkanı Ahmet Davutoğlu ilçe başkanları ile birlikte Derneğimiz organizasyonunda fuarı ve standımızı ziyaret etti. Yönetim Kurulu Başkanımızla birlikte sohbet ettiler.

Bizleri her organizasyonumuzda yalnız bırakmayan ziyaretleri ile onurlandıran  Söz yazarlarımız Aşkın Tuna ve Cengiz Altınsoy’a teşekkür ederiz.

Ayrıca ziyaretleri ve çiçekleri için Çetin Tecdelioğlu (Hisiad), Tolga Tümerkan (DP Metal), Güler Eras (Net Kimya), Zafer Topal (EksenAL)’a,  ALKOP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Öğretmenleri ve öğrencilerine, Tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

 

 

 

Galeri