ALUMINUM USA 2023 MİLLİ KATILIM HK.

Alüminyum sektörünün ihracat artışı ve pazar çeşitliliğinin sağlanmasına hizmet etmek üzere, Birliğimiz tarafından ilgili sektörde önemli uluslararası fuarlarda milli katılım organizasyonları düzenlenmekte olup; T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan onay alınması halinde 2023 yılında; ALUMINUM 2023 Fuarının ülkemiz milli katılım organizasyonunun Birliğimizce gerçekleştirilmesine karar verilmiştir. Kuzey Amerika’nın Alüminyum sektörünün öncü fuarlarından olan bu fuara Birliğimiz organizasyonu altında katılmak isteyen firmalarımızın http://tinyurl.com/5cm6mpbf bağlantıdaki formu en geç 20 Temmuz 2023 Perşembe günü saat 17:30’a kadar doldurmaları önemle rica olunur.

*2017/4 Sayılı Karar gereğince T.C. Ticaret Bakanlığı’nca firmalara geri ödenecek destek tutarı, Bakanlığın internet sitesinde ilan edilecektir. Destek üst limiti 452.000 TL’dir. Katılımcıların destekten yararlanabilmesi için firmaların Destek Yönetim Sistemi’ne (DYS) kayıtlı olmaları gerekmektedir.

Milli katılım bedeline dahil olan hizmetler: yer tahsisi, sergilecek ürünlerin nakliyesi, özel stant konstrüksiyonu (ışık, raf, masa, sandalye ile birlikte), tanıtım giderleri, fuar alanında verilecek diğer (catering, internet, katılımcı broşürü vb.) hizmetlerdir.